sık sorulan Sorular

Burada, hizmetimizle ilgili sık sorulan soruları bulacaksınız. Lütfen onları okuyunuz.

Paramın Karşılığını Takipçiler Veriyormu?

paranızın karşılığını birkaç kez. Müşterilerimizin çoğu gerçek Instagram takipçilerimizi ve beğenilerimizi kullandıktan sonra marka değeri, web trafiği ve satışlarda inanılmaz bir artış olduğunu bildirmiştir.

Gerçek görünümlü takipçi ve beğeniler? Vaov! Dürüst olmak için fazla iyi geliyor, ama gerçekten gerçek mi?

Evet, gerçekten gerçekçi görünüyorlar. Bazıları düzenli olarak aktif, bazıları ise daha az aktif. Birçok şirket / web sitesi “gerçek takipçiler” ile reklam veriyor. Onları denerseniz, çoğunlukla sahte hayalet takipçileri ile sonuçlanacak.

Takipçilerinizin profilimden kaybolmamasının garantisi nedir?

Genel olarak, takipçilerimizin ve beğenilerimizin sürekliliği sonsuza kadar sürecektir. Ancak, bazen, izleyen gerçek insanlar nedeniyle, bir süre boyunca (küçük) bir yıpranma oranı olabilir. Bu nadiren olur. Endişelenmeyin, takipçilerimizde otomatik günlük taramalar ve yeniden teslimatlar ile 30 günlük değiştirme garantimiz (10.000 düşen takipçisi sınırı var).

Takipçilerinizi ve beğenilerinizi satın alırsam hesabım yasaklanır mı Veya silinir mi?

Kesinlikle hayır! Bizimle% 100 güvendesiniz, bu bir garantidir. Sadece teklif ediyoruz gerçek görünümlü takipçi ve beğeniler. 17 milyondan fazla takipçiye teklif verdik ve son birkaç ay içinde 16.000'den fazla müşteriye hoşlanıyoruz ve hizmetimizi kullandıktan sonra herhangi bir hesabın yasaklandığını veya silindiğini hiç duymadık.

Ya benim için işe yaramazsa? Para iade garantisi veriyor musunuz?

Endişe etmeyin. Müşteri memnuniyeti her zaman bize gelir. Taahhüt edilen sayıda takipçiyi / beğeniyi teslim etmiyorsak veya hizmetlerimizden memnun değilseniz, hizmetlerimizi sipariş ettikten sonraki 30 gün içinde para iadesi talep etmekten çekinmeyin. Siparişiniz 72 saat içinde başlamazsa,% 100 para iadesi yaparız.

25.000 takipçi ve beğenisini sipariş etmek istiyorum. Bir indirim yapacak mısın?

Evet yapacağız! Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. iletisim daha fazla ayrıntı için.

Ödeme şekli nedir?

Shoiper İle HerHangi Bir Kartınızla Alışveriş Yapabilirsiniz Otomatik Shoiper Üzerinden Sorunsuz Ödeme Yapabilirsiniz

Neden Takipcisatinaltürkiye

Neden yapmıyorsun buraya tıklayın ve hakkımızda daha fazla bilgi edinin?

Kullanıcı adımı ve şifremi vereyim mi?

Gerekli değil. Bize Instagram kullanıcı adınızı verin (web sitemiz aracılığıyla), gerisini biz hallederiz. Teslimat, ödemeyi takiben en fazla 30 saniye içinde başlar, 24/7.

Satın aldıktan sonra sorular

Hizmetinizi sipariş ettikten sonra bile iyi müşteri desteği alacak mıyım?

Evet, bizden her zaman en iyi desteği alacaksınız. Yerleşik bir Instagram servis sağlayıcısı ve sektördeki en iyi müşteri destek servislerinden biri olmasına rağmen, sürekli olarak gelişmeyi düşünüyoruz. Bu nedenle, geribildirim veya önerileriniz varsa, lütfen bizimle paylaşın.

24 saat önce bir paket satın aldım, ancak hesabıma henüz takipçiler gelmedi. Neler oluyor?

Siparişlerimizin% 99'u ödeme yapıldıktan sonra en fazla 30 saniye içinde başlar.

Bir gecikme yaşarsanız, bunun nedeni hesabınızın gizli modda olmasıdır. “Ayarlar” a gidin ve seçeneği “gizliden” den “kapalı” ye değiştirin. Şimdi, bize profilinizin herkese açık olduğunu bildiren bir e-posta gönderin; en fazla 24 saat içinde inceleyip başlatalım. Diğer durumlarda, bazen, bir Instagram güncellemesi nedeniyle politikamızdaki ani bir değişiklik nedeniyle bir gecikme olabilir. Ancak, en iyi hizmeti en erken almanızı sağlayacaktır.

Daha fazla sorunuz varsa, bunu iletmekten çekinmeyin. İletişim Formu.