İnstagram İzlenim Satın Al

Marka gücünü artırmak istiyorsanız, Instagram marka sayfanızda daha fazla Instagram görünümüne ihtiyacınız var. En hızlı yol, marka itibanızı ve sosyal kanıtlarınızı artırarak, hesabınıza anında alacak olan Instagram görünümlerini satın almaktır.

Orijinalin En Hızlı Teslimi İnstagram İzlenim Takipcisatinaltürkiye!

Yeni 4 Nisan 2019:

Instagram video görünümlerinin tam olarak yayınlanmasının tamamlanması 10 dakika kadar sürebilir.

İnstagram Beğeni her zaman anında bulunur (teslimat maksimum 30 saniye içinde başlar).

Neden biz en iyisiyiz!

İnstagram'da görüntüleme, markanızın etkileşim sayılarını artırabilir. Instagram görünümleri satın aldığınızda profilinize daha fazla ilgi çekersiniz, bu da daha fazla itibar anlamına gelir. Instagram görünümleri başarınızı ölçmek için iyi bir ölçümdür.

Biz ilkiz!

Instagram, Şubat 2016'da “Instagram Video Görüntüleme” adı verilen bu yeni özelliğini başlattı. Mart ayının başından bu yana bu hizmeti kullanıma sunduk, bu da bizi bu hizmeti sunan ilk şirket oldu.

Biz her zaman güncellemelerden haberdar olmak için elimizden gelenin en iyisini yaparız ve bu nedenle Instagram ihtiyaçlarınız için en hızlı, en kolay ve en güvenilir kaynaktır. Anında teslimatla (ödeme yapıldıktan sonra en fazla 30 saniye), bu kesinlikle en hızlı teslimat süresi! Sunucularımız 7/24 çevrimiçi olduğu için herhangi bir zamanda bekleme süresi yoktur.

Neden Instagram Görüntüleme satın almalıyım?

Bugünlerde, Instagram'da Videolar varsa, bir görünüm sayacı gösterecektir. Bu, videolarınızı kaç kişinin izlediğini gösterir. Döngüler sadece 1 görünüm olarak sayılır. Görüntüleme sayacı (henüz) Instagram web sürümünde mevcut değil, ancak mobil uygulamanın içinde görüntüleniyor.

Instagram, Şubat 2016’da yayımlanan bir özelliktir. Bir videonun görüntüleme sayısı, mobil Instagram uygulamasının içinden görüntüler (masaüstünden değil (web)) gösterir. Sayıları yalnızca 19 Kasım 2015 tarihinden sonra yüklenen Instagram videolarında gösteriliyor.

Markanıza daha fazla katılım için daha fazla görünüm elde edin

Sayfanızda yeterince görüntü almak için mücadele ediyor musunuz? En iyi yayınlarınızın bazılarının hedef kitleniz tarafından görüntülenmediğinden endişeleniyor musunuz? Günümüzde milyonlarca Instagram hesabı olduğu göz önüne alındığında, görüş almak gerçekten sorun olmamalı. Bununla birlikte, Instagram'daki yeni içerik miktarı saniyeden saniyeye kadar yenilendiği için, tüm içeriğin aynı anda görüntülenmesi imkansızdır. Bu nedenle, yetersiz görüş sorunu markanızın itibarını zedeleyebilir ve ayrıca güvenilirliğini de etkileyebilir. Çok sayıda görünüme sahip bir sayfa genellikle güvenilir olan popüler bir marka olarak kabul edilir, çünkü pek çok kişi içeriğini görüntüleyebilecek kadar iyi görmüştür. Birinci adım, markanızın değerlerini ve USP'lerini gerçekten yansıtan ilgi çekici ve benzersiz bir içerik oluşturmaktır. İkinci adım, görünümlerinizin bu tür içeriğin amaçlanan sonuçlarını elde etmek için yeterli olmasını sağlamaktır.

Sadece bu değil, daha fazla görüş daha fazla marka bilinirliği ve varlığına da dönüşebilir. Markanızı dijital bir pazarda konumlandırmak ve kendinizi rakiplerinizden ayırmak istiyorsanız, yayınlarınız hakkında daha fazla görüş elde etmeniz gerekecektir ve bu sayının zaman içinde bir artış görmesi gerekir. Şimdi, görüşlerinizin organik olarak üretilmesini bekleyen çok fazla zaman harcamak yerine, ileriye dönük proaktif bir adım atabilir ve Instagram görünümlerinizi satın alabilirsiniz. Bu sadece birkaç dakika içinde sonuçları gösteren tamamen güvenli bir süreçtir ve görüşleriniz başarısız olmadan artacaktır. Markanızın, sosyal medya gibi dinamik bir platformda ne kadar iyi performans gösterdiğiyle, oraya koyduğunuz içerikten kaç kişinin gerçekten görüntülediğini ve etkilendiğini gösteriyoruz. Birkaç gün içinde ün kazanmış markalar var, çünkü izleyicileri ve izleyicileri de çok kısa bir sürede arttı.

Görüntüleme, Beğenilerin yerine geçiyor mu?

Kesinlikle hayır. Görüşler, Likes'ten tamamen farklı bir şeydir. “Instagram Görüntüleme Sayısı” “Instagram Beğenileri” nin yerini almaz”
İnstagram İzlenim Satın Al
Öncelikle, Instagram'daki fotoğraflar hiç Gösterim’i göstermiyor / göstermiyor. Instagram'daki popülerlik seviyesi hala Beğenme ve Takipçi sayısına göre değerlendiriliyor.

Ayrıca, iyi görünmelerini sağlamak için Instagram Videolarınızda Beğenmeye ihtiyacınız olacak. Hem mobil uygulamada hem de web sürümünde Videolar'daki Beğenilerin sayısı hala gösteriliyor.