Kullanım Şartları

Genel

1. Bu, 5 Nisan 2019'dan itibaren en son Hizmet Şartları sözleşmesidir.
2. BU SİTEYİ TÜM HİZMET ŞARTLARINI KABUL ETMİYORSANIZ LÜTFEN BU SÖZLEŞMEYİ KABUL ETMİYİN.
3. Başka değişiklikler tüm eski anlaşmaları değiştirir
4. Bu web sitesinde yazım hataları saklıdır.
5. Web sitemiz ve / veya hizmet Şartlarımızla ilgili herhangi bir çelişki varsa, hizmet kuralları her zaman doğru ve uygulanabilir. Dolayısıyla, web sitemizdeki başka bir sayfa (1) hizmet şartlarımıza aykırı bir şey belirtse bile, diğer sayfadaki (1) bilgiler gözlenmez. Bunun yerine, web sitemizdeki Hizmet Şartları her zaman haklıdır.

Hizmet

1. Bu hizmet yalnızca Instagram'daki fotoğraflarınız için tanıtım amaçlı kullanılacaktır.
2. Bu hizmetin rotasyonuna çıplaklık veya Instagram topluluğu için kabul edilmeyen veya uygun olmayan herhangi bir materyal içeren hiçbir şey yüklemeyeceksiniz.
3. Sistemi bilerek istismar etmeyeceksiniz.
4. Hizmet bazen web sitesinin sipariş sayfasında belirtilen planlanan tarihten daha sonra teslim olabilir. Bu tamamen normal olabilir. Siparişiniz zamanında teslim edilmezse destek ekibimizle iletişime geçin, büyük olasılıkla uygun bir çözüm bulurlar. Geç teslimat, geri ödeme alacağınız anlamına gelmez.
5. Geç teslimat, geri ödeme alacağınız anlamına gelmez.
6. Satın aldığınız miktar garanti edilmez. Biraz daha olabilir. Daha az ise, destek ekibimize başvurun.
7. Bu servisi kullanmak kendi sorumluluğunuzdadır. Hizmetimizi kullanmanızdan doğabilecek sonuçların hiçbirin den sorumlu değiliz. % 100 kendiniz sorumlusunuz (alıcı / müşteri) riskinizdir.
8. İnsanlar bazı durumlarda sayfanızın takipçiliğin den çıkabilir. Bu durumda, destek birimimizle temas kurmaktan çekinmeyin. Muhtemelen uygun bir çözüm bulacaklardır. Bu durumda geri ödeme talebinde bulunma hakkınız yoktur.
9. Instagram kullanıcıları aktif olmayabilir veya gerçek insanlar olmayabilir.
10. Takipçilerimizde en fazla 2000 Takipçi Düşmüştür Düşüşlerde 30 günlük değiştirme garantisi veriyoruz.

Ödeme

1. 'Beğeni' veya 'takipçileri' satın aldığınızda, ne satın aldığınızı açıkça anladığınızı ve kabul ettiğinizi ve Kredi Kartı veya Banka aracılığıyla sahte bir anlaşmazlık açmayacağınızı kabul edersiniz.
2. Bir anlaşmazlık, hak talebi, yetkisiz işlem veya geri ödeme başvurusunda bulunma konusunda hileli bir girişimde, gerekirse, IP adresinizi bu web sitesinden yasaklama hakkını veriyoruz ve size karşı yasal işlemlerde bulunmamızı sağlıyoruz. Ayrıca, Instagram hesabınızı sonlandırma (yargılama) hakkını saklı tutarız.
3. Siparişiniz hiç teslim edilmediği sürece, hizmet kesintisi, arızası veya başka bir şey için herhangi bir kısmi veya tam geri ödeme yapılmayacaktır.
4. Bu web sitesinden bir şey satın alarak, Hizmet Şartları'nı kabul etmiş ve kurallarının hiçbirini ihlal etmemeyi kabul etmiş olursunuz.

Gizlilik Politikası

Bu politika kişisel bilgilerinizi nasıl kullandığımızı kapsar. Gizliliğinizi ciddiye alıyoruz ve kişisel bilgilerinizi korumak için tüm önlemleri alacağız.
Alınan herhangi bir kişisel bilgi yalnızca siparişinizi doldurmak için kullanılacaktır. Bilgilerinizi kimseye satmayacağız veya yeniden dağıtamayacağız.

Geri ödeme politikası

Eğer hizmetimiz bize ulaştıktan sonra satın aldıktan sonraki 72 saat içinde başlamazsa, müşterinin talebi üzerine siparişinizin ücretini tamamen iade edebiliriz.

kullanım

Bu hizmeti ve web sitesini kullanarak bu sözleşmeyi kabul etmiş olursunuz ve en az 13 yaşındasınızdır.

telif hakkı

Bir takipcisatinaltürkiye temsilcisinin yazılı izni olmadan, takipcisatinaltürkiye web sitesinde kullanılan hiçbir programlama, metin veya görüntü kopyalanamaz.

Instagram

Bu web sitesini / hizmeti (Instagram) yalnızca Instagram ile yapılan tüm sözleşmeleri takip edecek şekilde kullanacaksınız (Hizmet Koşulları sayfasında).

Yükümlülükler

1. takipcisatinaltürkiye ve / veya bu hizmetin bir parçası olan herhangi bir kişi, Instagram tarafından yapılan hesap askıya alma, fotoğraf silme ve / veya grev ile negatif yorumlar, oylar, mesajlar vb. Hiçbir şekilde sorumlu değildir.
2. Bu hizmeti kullanıyorsunuz kendi sorumluluğunuzdadır. Bu web sitesi / hizmeti kullanmamızdan doğabilecek sonuçlardan hiçbiri sorumlu değiliz. % 100 kendi (alıcı / müşteri) riskinizdir.

feragat

takipcisatinaltürkiye, sizin veya işletmenizin maruz kalabileceği zararlardan sorumlu tutulamaz. takipcisatinaltürkiye sunduğumuz hizmetler için açık veya zımni hiçbir garanti vermez. takipcisatinaltürkiye hizmetleri sunmak için interneti kullandığından, web sitemizin zamanını veya kullanılabilirliğini garanti edemeyiz.

Şartların Değiştirilmesi

Bu Hizmet Şartları herhangi bir zamanda değişebilir. Değişiklik bildirimleri web sitemizde yayınlanan tarihte geçerli ve etkili kabul edilir. Yapılan değişiklikler web
sitemizde yayınlandığı tarihte geçerli olacaktır. Web sitemizi kullanmaya devam ettiğinizde takipcisatinaltürkiye tarafından başka bir bildirimde bulunmak gerekmez. Yukarıdaki tüm bilgiler sunduğumuz tüm hizmetler için geçerlidir (söylemese bile); “Instagram Takipçileri” ve “Instagram Beğenileri”.