Neden biz?

Instagram Dünyası Bizi Neden Seviyor?

why us
Sebep # 1:
Google'da en üst sıradayız: Web sitemiz, Google’ın ilk sayfasındaki “Intagram takipçileri satın al” ve “Instagram beğeni al” anahtar kelimeleri için ilk 3 aramada görünür.

Sebep #2:
yüksek kalite Takipçi Ve Beğeni: Takipçilerimiz ve beğenilerimiz gerçek görünümlü. Makine tarafından oluşturulan takipçiler ve insan takipçiler arasında çok fazla fark vardır. Hangisini tercih ediyorsun? Sahte takipçiler için mi yoksa gerçek (seyirci) takipçiler için para ödeyecek misiniz? Sen karar ver!

Sebep #3:
Ucuz paketler: Paketlerimiz ucuzdur ve paranızın karşılığını verir. Başlangıç ​​ 500 takipçi 2 tl 'den deneyin. Veya 5000 takipçi 20 tl karşılığında sipariş edin ve insanların sizi bir marka olarak görme şeklindeki değişikliği görün.

Sebep #4:
Artan marka itibarı: Kendinizi müşterilerinizin ayakkabılarına koyun ve kendinize sorun, 50 takipçisi olan bir marka mı yoksa 20.000'den fazla takipçisi olan bir marka mı olacaksınız? Takipçilerimiz ve beğenilerimiz, marka saygınlığınızı birkaç saat içinde arttıracak şekilde tasarlanmıştır, bu sayede şirketiniz için daha fazla satış ve kar elde edebilirsiniz.

Sebep #5:
Google’da daha fazla trafik ve daha yüksek sıralama: Daha fazla takipçisi ve beğenisine sahip markaların sosyal medyada daha fazla dikkat çektiği kanıtlanmıştır. Paketlerimizi sipariş ettiğimiz için müşterilerimizin birçoğu web trafiğinde büyük bir artış bildirdiği ve Google’da da daha yüksek sıralarda yer aldığı için memnunuz. Çok sık referanslar alıyoruz.

Sebep #6:
Aktif katılımı tetikleyin: İstediğiniz sayıda takipçiyi ve bizden hoşlandığınızı öğrendikten sonra, yakında gerçek Instagram kullanıcılarının sizi takip etmeye başlayacağını fark edeceksiniz. Hizmetlerimiz gerçek kullanıcıların aktif katılımını tetikledi ve bu kadar çok markanın kaderini tamamen değiştirdi.

why us
Sebep #7:
Vergi indirimi: Instagram kampanyası şirketinizin pazarlama giderlerinin bir parçasıysa, vergi indirimlerimiz diğer promosyonlarınız için biraz para kazanmak için harika bir yoldur.

Sebep #8:
Hesapları böl – 10.000'den fazla takipçi / beğeniyi satın alırsanız, sayınızı iki hesap arasında bölmek için size ekstra bir seçenek sunarız. 1,00,000+ takipçi satın alın ve sayınızı 15 hesap arasında bölme lüksüne sahipsiniz. Web sitelerinizden birini veya daha fazlasını tanıtıyorsanız, bu oldukça faydalı olabilir.

Sebep #9:
Hedeflenen takipçiler ve beğeniler – Hedefli trafiğe mi ihtiyacınız var? Hedefli takipçiler sunabilir ve Instagram profilinize beğenebilirsiniz. Takipçilerinizi hashtag, anahtar kelime veya ülkeye göre seçin, size bunu verebiliriz.

Belirgin nedenlerden dolayı, takipcisatinaltürkiye anında sosyal medya şöhreti ve başarısı için en iyi kaynağınızdır.